Tourism X Games 2015

Tým skvělých baristů z Dallmayr Kaffee se nejen umístil na stupních vítězů v letošním zimním ročníku Tourism X Games 13. 3. v Peci pod Sněžkou, ale navíc všechny zmrzlé soutěžící rozehřál výbornou kávou!

"Milovníci tradičních alpských disciplín změřili síly ve slalomu, vyzkoušeli si také v ČR divácky nejúspěšnější sport uplynulých Zimních olympijských her biatlon, proháněli se po zasněžených cestách na Snow Segway, rychlost a fyzickou kondici změřili ve štafetě na bobové dráze, sílu a koordinaci ověřili při snow bunjee runningu a nakonec se svými spoluhráči zabloudili do dětství při stavění sněhuláka."

Tourism X Games jsou sportovní hry 3 členných týmů tvořených subjekty z oboru cestovního ruchu – (hotely, CK, CA, TO, PCO, DMC, destinační managementy, státní správa a další subjekty cestovního ruchu). 

Cílem této akce je propojit profesionály působící v oblasti cestovního ruchu při neformální celodenní sportovní akci tak, aby mohli nejen změřit síly ve sportovních kláních, ale zejména si normálně popovídat s kolegy z oboru a probrat novinky, trendy, hlubší spolupráci - anebo se jen tak pobavit.

 

www.tourismxgames.cz


Internetový obchod Velita.cz nabízí ve svém sortimentu: Bižuterie, šperky bižuterie, bižuterie z korálků, náušnice bižuterie a mnoho dalšího.
kávovarykávovarynápojové automatypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarynápojové automatykávovarypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarypronájem kávovarůnápojové automaty
JSME TU PRO VÁS JIŽ OD ROKU 1700
Copyright © 2010 Káva-servis, All Rights Reserved, projekt za podpory EU, linkbuilding
Webdesign a seo
webdesign e-Fénix s.r.o.