Leadership Cocktail v residenci velvyslance USA

Dallmayr Kaffee ve spolupráci s AmCham - Americkou obchodní komorou v České republice.

Leadership Cocktail - večerní recepce s panem Velvyslancem USA v unikátních prostorách jeho rezidence v pražské Bubenči se konala 14. dubna 2015 Akce se zúčastnilo zhruba 120 top managerů (GMs, CEOs, partners) členských společností AmCham - Americké obchodní komory v České republice. Kávový catering zajistila Dallmayr Kaffee.

O AmCham

Americká obchodní komora v České republice je nezisková, nevládních organizace řízená nezávisle radou ředitelů volených z jejích členů. Je členem Americké obchodní komory a zasedání Evropské rady amerických obchodních komor (ECACC). Propojuje více než 1600 top manažerů a majitelů firem, což představuje více než 400 firem. Síť AmCham zahrnuje firmy ze všech oborů průmyslu, velikostí a národností a podporuje jejich vzájemnou spolupráci.

www.amcham.cz


Internetový obchod Velita.cz nabízí ve svém sortimentu: Bižuterie, šperky bižuterie, bižuterie z korálků, náušnice bižuterie a mnoho dalšího.
kávovarykávovarynápojové automatypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarynápojové automatykávovarypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarypronájem kávovarůnápojové automaty
JSME TU PRO VÁS JIŽ OD ROKU 1700
Copyright © 2010 Káva-servis, All Rights Reserved, projekt za podpory EU, linkbuilding
Webdesign a seo
webdesign e-Fénix s.r.o.