CaféDock v magazínu Facestar

"OHROMTE SVÉ KOLEGY A PARTNERY LAHODNOU A DOKONALOU KÁVOU V SOUČASNÉM DESIGNU!"

Kvalitní kávovar je dnes neotřelým a funkčním prvkem pracovních interiérů. My jsme našli novinku, která díky svým čistým křivkám, perfektnímu řemeslnému provedení a kvalitnímu servisu bude středobodem každé kanceláře a reprezentačních prostor.

CaféDock je uzpůsoben pro náročný kancelářský provoz, poskytuje však příjemný prostor a příležitost pro pracovní rozhovory a setkávání. Je mobilní jednotkou, která obsahuje přístroj na kávu, zásobník a ochlazovač na vodu, chladničku na nápoje a další přihrádky na šálky, lžičky a vše co kvalitní kávový servis vyžaduje. Přístroj vyšel z dílny nadějného designéra Romana Kvita z ateliéru designu pražské UMPRUM. Roman je tváří nastupující generace produktového designu, jeho práce byly oceněny například v Bavorsku státní cenou za design.

Známku kvality tohoto multifunkčního zařízení podtrhuje spojení se společností Dallmayr, která koncept vymyslela, realizace se ujala společnost Idealab. CaféDock se vyrábí ve špičkové dílně firmy Ladenbau. Výsledek je tak spojením unikátního autorského designu, řemeslné kvality a funkčního provedení.

Co na něj říkáte? Také se vám líbím tak jako nám?

 

Autor článku: Lucie Bejčková

Zdroj (celý článek): www.facestar.cz/design/ohromte-sve-kolegy-a-partnery-lahodnou-a-dokonalou-kavou-v-soucasnem-designu


Internetový obchod Velita.cz nabízí ve svém sortimentu: Bižuterie, šperky bižuterie, bižuterie z korálků, náušnice bižuterie a mnoho dalšího.
kávovarykávovarynápojové automatypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarynápojové automatykávovarypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarypronájem kávovarůnápojové automaty
JSME TU PRO VÁS JIŽ OD ROKU 1700
Copyright © 2010 Káva-servis, All Rights Reserved, projekt za podpory EU, linkbuilding
Webdesign a seo
webdesign e-Fénix s.r.o.