Dallmayr Kaffee partnerem Gekon Racing

Značkový pohár Citroën Total Michelin Trophy CZ 2015 v Českém Krumlově zdárně odstartoval

Značkový pohár Citroën Total Michelin Trophy CZ 2015 se letos konečně představil veřejnosti. Po vynechání úvodního závodu MČR v Klatovech v kalendáři CTM Trophy CZ 2015, byl prvním ostrým startem vozů značky Citroën v rámci reorganizovaného poháru Rallye Český Krumlov. Na startu se objevilo osm vozů francouzské značky, které bojovaly o cílové odměny partnerů projektu.

Značkový pohár Citroën vstoupí při Rallye Český Krumlov už do svého sedmého ročníku. Uskuteční se při pěti závodech MČR 2015. Při Rallye Český Krumlov, Rally Bohemia a Barum rally bude pohár CTM Trophy CZ doprovázet i tradiční zázemí.

„Pro účastníky poháru jsme zvolili výjimečně nízké startovné 2500,- Kč (bez DPH) a počet přihlášených na Český Krumlov je toho odrazem. Cílové odměny, které jsme připravili ve spolupráci s našimi partnery, jsou natolik atraktivní, že se o ně stojí na jednotlivých závodech poprat. A ostatně kdo by nechtěl, za celkové výsledky sezony, získat zdarma na pár měsíců klíče od oblíbené ́déestrojky ́ v podání motoru 1.6 THP nebo si zajistit hodnotný šek na závodní díly Citroën?,“ jednatel promotéra poháru Gekonu Racing Tomáš Pletka.

Kromě možnosti získat cílové odměny za umístění měl každý z účastníků možnost v Českém Krumlově využít VIP zázemí s chutným cateringem, výbornou kávou Dallmayr i nabídkou nápojů nového pohárového partnera – pivovaru Rohozec.

 

Případní další zájemci o účast v CTM Trophy CZ 2015 najdou pravidla i přihlášku na internetových stránkách www.citroenracingtrophy.cz a www.gekonracing.cz.

 

Zdroj

Článek na portálu JenProMuže.cz

 Internetový obchod Velita.cz nabízí ve svém sortimentu: Bižuterie, šperky bižuterie, bižuterie z korálků, náušnice bižuterie a mnoho dalšího.
kávovarykávovarynápojové automatypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarynápojové automatykávovarypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarypronájem kávovarůnápojové automaty
JSME TU PRO VÁS JIŽ OD ROKU 1700
Copyright © 2010 Káva-servis, All Rights Reserved, projekt za podpory EU, linkbuilding
Webdesign a seo
webdesign e-Fénix s.r.o.