Spolupráce Dallmayr a Nemocnice České Budějovice

Nejlepší nemocnici mají České Budějovice, vyplývá z ankety

Nemocnice České Budějovice a.s., Dne 24. 7. 2014

Od 1. 4. 2014 spolupracujeme se společností Dallmayr ČR, která nám poskytuje své služby v oblasti občerstvení - zajišťuje pro nás bezproblémový chod nápojových a potravinových automatů.

S kvalitou produktů, včasným servisem i korektní komunikací jsme spokojeni a na zakládě těchto skutečností můžeme spolupráci doporučit.

Bc. Iva Nováková, Manažer spokojenosti pacientů a zaměstnanců

 

Nejlepší nemocnici mají České Budějovice, vyplývá z ankety

V Českých Budějovicích mají nejlepší nemocnici. Ukázal to rozsáhlý průzkum organizace HealthCare Institute. Ta anketu sestavila už po desáté na základně dotazníků, které pacienti a zaměstnanci vyplňují ve zdravotních zařízeních. Zdravotníci posuzují například bezpečnost péče nebo komunikaci na pracovišti, pacienti pak množství informací, přístup personálu nebo to, jak jim chutná nemocniční strava.

Výsledky ankety organizace HealthCare Institute zveřejnily dnešní Hospodářské noviny. Letos se o přízeň ucházelo 156 nemocnic, které organizace porovnávala podle kritérií spokojenosti, bezpečnosti a hospodaření.

 

Zdroj a celý článek: http://www.rozhlas.cz/zpravy/politika/_zprava/nejlepsi-nemocnici-maji-v-ceskych-budejovicich-vyplyva-to-z-ankety-health-care-institute--1557511

 

Gratulujeme k úspěchu Nemocnice v Českých Budějovicích a věříme, že jsme k tomuto úspěchu v neposlední řadě přispěli i naší dobrou kávou!Internetový obchod Velita.cz nabízí ve svém sortimentu: Bižuterie, šperky bižuterie, bižuterie z korálků, náušnice bižuterie a mnoho dalšího.
kávovarykávovarynápojové automatypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarynápojové automatykávovarypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarypronájem kávovarůnápojové automaty
JSME TU PRO VÁS JIŽ OD ROKU 1700
Copyright © 2010 Káva-servis, All Rights Reserved, projekt za podpory EU, linkbuilding
Webdesign a seo
webdesign e-Fénix s.r.o.