Dallmayr Kaffee partnerem akce Psí den s Prahou 13

Již tradičně stánek s kávou Dallmayr na akci Psí den s Prahou 13 který se konal 9. září 2017 v Centrálním Parku Lužiny

Více informací o akci a zdroj na www.psiden.cz


"Přátelé a kamarádi, milovníci hafanů a všichni co se chystáte na PSÍ DEN s Prahou 13. Rádi bychom připomněli, o co vlastně touto akcí usilujeme."

Samozřejmě kromě spousty zábavy a také lehkého vzdělání formou krátkých přednášek na různá zajímavá témata, je hlavním smyslem celé akce pomoc pejskůmkteří přišli o svůj domov a nyní se o ně starají dobrovolníci v útulcích. Není jednoduché zajistit pro opuštěné pejsany veškeré potřebné vybavení, a proto jsme tu.

Forma pomoci je nejrůznější – každé iniciativy si velice vážíme a moc za ni děkujeme! Vždy je ale dobré zjistit, co aktuálně ten který útulek potřebuje. Taková pomoc je nejefektivnější. Na PSÍM DNU můžete proto něco koupit přímo u stánků jednotlivých útulků, nebo můžete samozřejmě něco přinést s sebou. Sběrné místo pro vaše dary bude v hlavním stanu, rádi se tu s vámi pozdravíme…

Malou odměnou za vaši pomoc bude lístek do tomboly  – každý, kdo něco koupí na místě nad 100,- u „útulkových“ stánků, bude automaticky zařazen do slosování o zajímavé ceny.


Internetový obchod Velita.cz nabízí ve svém sortimentu: Bižuterie, šperky bižuterie, bižuterie z korálků, náušnice bižuterie a mnoho dalšího.
kávovarykávovarynápojové automatypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarynápojové automatykávovarypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarypronájem kávovarůnápojové automaty
JSME TU PRO VÁS JIŽ OD ROKU 1700
Copyright © 2010 Káva-servis, All Rights Reserved, projekt za podpory EU, linkbuilding
Webdesign a seo
webdesign e-Fénix s.r.o.