Školení o kávě

Jak změnit jeden obyčejný sobotní den v neobyčejný..

Bylo nám velkou ctí uspořádat školení o kávě a to nejen pro odborníky, ale tentokrát pro milovníky dobré kávy z řad příznivců naší značky. Akce, která se konala 3.12., byla nevšedním zážitkem už jen složením hostů.

Velmi rádi jsme u nás přivítali osobnosti jako je sopranistka Markéta Mátlová, malířka Katarina Bohac Linares, sopranistka a malířka Marta Ženatá, zástupkyně periodika Herald Tribune paní Dana Potočková, zástupce internetového portálu Tiscali nebo kulturní atašé Velvyslanectví Bolívarské republiky Venezuela, pan Héctor Castillo.

 Den se nesl v klidném, předvánočním čase, na všech byla vidět dobrá nálada a zájem o uvaření si vlastní kávy byl obrovský. Čtyři pákové kávovary ani mlýnky pilně pracovaly až do večera, zrnka kávy byla všude a úsměvy a nadšení byly zdobeny mléčnou pěnou cappuccina.

Lze konstatovat, že většina absolventů si nyní může jít stoupnout za kávovar a započít profesionální éru baristy. Nejen za nadšení, ale hlavně za jejich um jsme odměnili každého certifikátem a věříme, že bude dlouho připomínat tento krásný a hravý den.

Děkujeme :)


Internetový obchod Velita.cz nabízí ve svém sortimentu: Bižuterie, šperky bižuterie, bižuterie z korálků, náušnice bižuterie a mnoho dalšího.
kávovarykávovarynápojové automatypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarynápojové automatykávovarypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarypronájem kávovarůnápojové automaty
JSME TU PRO VÁS JIŽ OD ROKU 1700
Copyright © 2010 Káva-servis, All Rights Reserved, projekt za podpory EU, linkbuilding
Webdesign a seo
webdesign e-Fénix s.r.o.