Kavárna Dallmayr Dark Side Café

Agentura Dark Side otevřela kavárnu Dallmayr Dark Side Café.

Zkušení matadoři českého internetu, reklamní scény a marketingu si založili reklamně-poradenskou agenturu s tajuplným názvem Dark Side. Zakladatelé agentury chtějí odhalovat skrytou stranu možností svých klientů.
A protože k dobrému jednání s významnými firmami a osobnostmi rozhodně patří dobrá káva, otevřeli si vlastní kavárnu, kterou partnersky podporuje společnost Dallmayr. Kavárna a agentura se nachází v samotném srdci Prahy ve starobylém gotickém domě ze 13. století s poetickým názvem Dům U Božího oka.

 

Fotografie

Osobnostem naše káva a čaje Dallmayr mimořádně chutná.

Fotografie 1) Fotografie z kolaudačního večera agentury Dark Side. Nad kávou Dallmayr konverzují Pavel Maurer, známý český gourmet, René Sion, ředitel společnosti Dallmayr ČR a Kateřina Boháč, galeristka a kurátorka Latin Art Gallery.
Fotografie 2) Na kávě Dallmayr na venkovní zahrádce si pochutnává známý kněz Zbignew Czendlik
Fotografie 3) Kavárna Dallmayr Dark Side Café je málokdy takto prázdná.

Fotografie 4) Michal Horáček - spisovatel, esejista, novinář, textař, básník a producent.

 


Internetový obchod Velita.cz nabízí ve svém sortimentu: Bižuterie, šperky bižuterie, bižuterie z korálků, náušnice bižuterie a mnoho dalšího.
kávovarykávovarynápojové automatypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarynápojové automatykávovarypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarypronájem kávovarůnápojové automaty
JSME TU PRO VÁS JIŽ OD ROKU 1700
Copyright © 2010 Káva-servis, All Rights Reserved, projekt za podpory EU, linkbuilding
Webdesign a seo
webdesign e-Fénix s.r.o.