ŽEBŘÍK 2012 iREPORT MUSIC AWARDS

Udílení výročních cen 15. března 2013 v Plzni

Ve vyprodaném Parkhotelu bylo předáno celkem 29 cen nejlepším hudebním a filmovým osobnostem. Současně proběhly unikátní koncerty Celeste Buckingham, Prago Union, Mňágy a Žďorp, Chinaski či Nightwork a DJská vystoupení na druhé scéně. 

Došlo i na předání charitativní ceny skupině The Tap Tap, kterou tvoří tělesně postižení studenti a absolventi Jedličkova ústavu. Speciální ocenění za dlouhodobé působení na hudební scéně si odnesla skupina Chinaski.   

Celou šestihodinovou show opět nenapodobitelně moderovali Tomáš Hanák a Klára Vytisková.  Díky mimořádným hudebním výkonům, atraktivnímu programu a vřelé atmosféře byl tento ročník, který nesl podtitul „20 let Hudebních cen Žebřík“, hodnocen jako jeden z nejvydařenějších v historii. 

 

http://www.ireport.cz/hlasovani.html


Internetový obchod Velita.cz nabízí ve svém sortimentu: Bižuterie, šperky bižuterie, bižuterie z korálků, náušnice bižuterie a mnoho dalšího.
kávovarykávovarynápojové automatypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarynápojové automatykávovarypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarypronájem kávovarůnápojové automaty
JSME TU PRO VÁS JIŽ OD ROKU 1700
Copyright © 2010 Káva-servis, All Rights Reserved, projekt za podpory EU, linkbuilding
Webdesign a seo
webdesign e-Fénix s.r.o.