STATUSS o Dallmayr Kaffee: 300 let tradice a láska

STATUSS je časopis o těch, které si úspěch oblíbil, a pro ty, kteří se chtějí stát úspěšnými!

Kávový catering Dallmayr poskytuje ty nejlepší služby pro kongresy, summity, rauty, firemní a soukromé večírky, svatby a další společenská setkání

Zajištění profesionálního občerstvení kávovými nápoji, čajem či horkou čokoládou, s možností interaktivního programu - soutěže, kávová show aj.

Mobilní kavárna s kompletním kavárenským servisem a profesionální baristé obstarají ten nejkvalitnější požitek z kávy, kdekoliv si budete přát.

Dallmayr Kaffee zajišťuje kávový catering na takových prestižních akcích a místech, jako je: Pražský hrad, Český slavík Mattoni, Karlštejn Golf, Picasso Hair Show Hilton a mnoho dalších. Připravovala catering při návštěvě prezidenta Ruské federace Dmitrije Medveděva a smuteční mši za prezidenta Václava Havla.

Společnost zajišťuje přípravu nápojů při nejvýznamnějších reprezentačních a protokolárních událostech a setkáních pořádaných Kanceláří prezidenta republiky.

 

www.statuss.cz


Internetový obchod Velita.cz nabízí ve svém sortimentu: Bižuterie, šperky bižuterie, bižuterie z korálků, náušnice bižuterie a mnoho dalšího.
kávovarykávovarynápojové automatypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarynápojové automatykávovarypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarypronájem kávovarůnápojové automaty
JSME TU PRO VÁS JIŽ OD ROKU 1700
Copyright © 2010 Káva-servis, All Rights Reserved, projekt za podpory EU, linkbuilding
Webdesign a seo
webdesign e-Fénix s.r.o.