Latin Art Gallery

Latin Art Gallery, místo kde si můžete vychutnat kávu Dallmayr v prostředí Latinskoamerického umění. Místo, kde se setkávají kultury latinskoamerické a kulturou českou.

Latin Art Gallery je otevřené okno do latinskoamerické kultury v České republice. Jejím cílem je příprava výstav malby, sochařství, fotografie, grafiky, vizuálního umění a performance. Je to místo, kde se představují umělci z Latinské Ameriky, karibských ostrovů a také umělců českých, jež mají vztah s hispánskou kulturou jako takovou. Jedná se o jakýsi kulturní dialog a jeho prostřednictvím chceme přispět k vzájemnému porozumění mezi latinskoamerickým umění a českou veřejností. Tento dialog má povzbudit skutečný zájem o tyto umělecké projevy.

Pro naši galerii je ctí podpora a důvěra ze strany Dallmayr Kaffee, jež nám poskytuje vlastní výstavní prostory, které dílo výtvarníků ještě více podrthují.

Latin Art Gallery je součástí většího projektu, jímž je Latinskoamerické kulturní centrum, jehož cílem je šířit a propagovat latinskoamerickou kulturu, podávat pomocnou ruku obyvatelům z této části světa žijícím v České republice a podpořit proces přibližování se obou regionů v prostředí kreativím, s možností výměny zkušeností v oblasti vzdělávání, kultury a umění.

Do Latin Art Gallery můžete kdykoliv přijít trávit volný čas a vychutnat si kávu Dallmayr v příjemném prostředí zahrady Latinské Ameriky s nádechem tropů, pralesa a zasněžených andských vrcholků.

Zde je také možné zakoupit či objednat produkty značky Dallmayr.

Jungmannova 17/3, Praha 1 110 00

GPS: 50°4'46.592"N, 14°25'19.175"E

www.latin-art.com

www.facebook.com/latinartgallery


Internetový obchod Velita.cz nabízí ve svém sortimentu: Bižuterie, šperky bižuterie, bižuterie z korálků, náušnice bižuterie a mnoho dalšího.
kávovarykávovarynápojové automatypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarynápojové automatykávovarypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarypronájem kávovarůnápojové automaty
JSME TU PRO VÁS JIŽ OD ROKU 1700
Copyright © 2010 Káva-servis, All Rights Reserved, projekt za podpory EU, linkbuilding
Webdesign a seo
webdesign e-Fénix s.r.o.