Das Auto Magazín: Jízda s německou kvalitou.

Pokud vyznáváte německou kvalitu a spolehlivost, pak vám můžeme jen doporučit kávu značky Dallmayr Kaffee.

Tato proslulá káva staví již dlouhá desetiletí na stejných hodnotách jako oblíbené volkswageny. Historie společnosti sahá až do roku 1700. Jméno po významném majiteli získala roku 1870 a jistě není bez zajímavosti, že již o několik let později se stala dodavatelem královského bavorského dvora, císařského německého dvora a ověnčila se i dalšími tituly prestižního dodavatele.

O významný posun, rozvoj a další věhlas se postaral obchodník s kávou Konrad Wille v roce 1933. Tehdy měl za úkol zřídit v mnichovském Domě lahůdek Dallmayr speciální oddělení kávy. Jeho mottem bylo - Brémské umění míchání a jihoněmecká láska ke kávě. Výsledkem jeho snažení pak byl široký sortiment kávy na nejvyšší úrovni. Wille nakupoval surovou kávu, sám obsluhoval pražící stroj a organizoval prodej. Vytvořil vlastní originální a jedinečné směsi, jimiž zásoboval přední kavárny a hotely. Díky tomu se značka Dallmayr Kaffee proslavila daleko za zdmi exkluzivního lahůdkářství. V této tradici pokračuje značka i ve 21. století za pomoci nejmodernější technologie.

Pokud dáváte přednost čaji, není problém. Káva je sice naší vlajkovou lodí, nabídka čajů je ještě širší. Rovněž v tomto oboru má značka dlouholetou tradici. V nabídce najdete takřka vše - od klasického černého a zeleného čaje, přes čaje ovocné až po delikátní bylinné.

V nabídce firmy nechybí samozřejmě ani kávovary pro domácí či kancelářské použití, najdete tu i nápojové automaty pro větší prostory. Zkrátka – pokud si značku Dallmayr zamilujete, může vás provázet takřka na každém kroku.


Internetový obchod Velita.cz nabízí ve svém sortimentu: Bižuterie, šperky bižuterie, bižuterie z korálků, náušnice bižuterie a mnoho dalšího.
kávovarykávovarynápojové automatypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarynápojové automatykávovarypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarypronájem kávovarůnápojové automaty
JSME TU PRO VÁS JIŽ OD ROKU 1700
Copyright © 2010 Káva-servis, All Rights Reserved, projekt za podpory EU, linkbuilding
Webdesign a seo
webdesign e-Fénix s.r.o.