Káva Dallmayr v Marthy’s Kitchen

...hvězda mezi pražskými bistry

Zveme Vás na kávu Dallmayr do nového bistra Marthy’s Kitchen!

Marthy’s Kitchen je malé útulné bistro, které najdete ve Francouzské ulici na Vinohradech. Hned, jak se za vámi zavřou dveře, ocitnete se v úplně jiném světě. V takovém, kde neexistuje slovo stres, uzávěrka nebo dopravní podnik Praha. Přivítá vás tu vůně domácího pečiva a nejen oku lahodících koláčů nebo dortů. Domácí a uvolněnou atmosféru podtrhuje interiér ve stylu francouzského venkova i pozorná a milá obsluha. Je to jako byste skutečně seděli u někoho v kuchyni a netoužili po ničem jiném než se celý den ládovat jeho dobrotami.

Kromě snídaní se tu, ale také skvěle naobědváte. Dokonce si můžete domů koupit i různé marmelády, čokolády nebo třeba čaje. Pochutnáte si tu ale nejen na jídle. Žízeň můžete zahnat výbornými domácími limonádami od fialkové, bezinkové až po zázvorovou s limetkami, která si poradí s chřipkou nebo nachlazením.

www.breakfastclub.cz


Internetový obchod Velita.cz nabízí ve svém sortimentu: Bižuterie, šperky bižuterie, bižuterie z korálků, náušnice bižuterie a mnoho dalšího.
kávovarykávovarynápojové automatypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarynápojové automatykávovarypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarypronájem kávovarůnápojové automaty
JSME TU PRO VÁS JIŽ OD ROKU 1700
Copyright © 2010 Káva-servis, All Rights Reserved, projekt za podpory EU, linkbuilding
Webdesign a seo
webdesign e-Fénix s.r.o.