Dallmayr Kaffee v Idealabu

Nyní si můžete vychutnat kávu Dallmayr při každémém setkání v "laboratoři" Idealabu.

O Idealabu...

Komunikační agentura. Specialisté na komunikaci v oblasti architektury, designu a nemovitostního trhu.

Idealab je komunikační agentura s prokazatelnými výsledky při řízení lokálních i mezinárodních projektů. Připravuje a vede projekty, u nichž je potřeba perfektní znalost místního prostředí, stejně jako komplexní a strategické myšlení.

Agentura má dlouholeté zkušenosti, nadprůměrnou efektivitu práce i odborné know-how, především v oblasti architektury, designu a nemovitostního trhu.

Specialisté na cross marketing – kombinaci strategického plánování a širokého spektra komunikačních nástrojů. Idealab realizuje úspěšné marketingové kampaně, stará se o PR českých i zahraničních firem, navrhuje a spravuje navštěvované webové stránky. Připravuje a vydává firemní časopisy a newslettery.

www.idealab.cz


Internetový obchod Velita.cz nabízí ve svém sortimentu: Bižuterie, šperky bižuterie, bižuterie z korálků, náušnice bižuterie a mnoho dalšího.
kávovarykávovarynápojové automatypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarynápojové automatykávovarypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarypronájem kávovarůnápojové automaty
JSME TU PRO VÁS JIŽ OD ROKU 1700
Copyright © 2010 Káva-servis, All Rights Reserved, projekt za podpory EU, linkbuilding
Webdesign a seo
webdesign e-Fénix s.r.o.