Kavárny

Vypnout, uvolnit se, užívat si – u šálku kávy. Tento rituál se odehrává dvěstě milionkrát denně. Každý pátý šálek kávy se přitom pije mimo domov. Žádný div – vždyť milovník kávy se nejraději vrací tam, kde mu oblíbený nápoj nejvíce chutná.


Nabídněte také Vy svým hostům kávu nejvyšší kvality. Naše nabídka je šitá Vám, lidem činným v oblasti gastronomie, na míru.

Můžete si vybrat – od oblíbené překapávané kávy firmy Dallmayr až po současné speciality jako je Espresso, Café Creme nebo Latte Macchiato. Vždy nejvyšší kvality, která uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka. Náš sortiment doplňují nejjemnější čaje firmy Dallmayr a také čokoláda.

Dallmayr si nevybudoval své pevné místo pouze mezi čtyřmi stěnami vlastního domu, neprosadil se pouze jako největší a nejznámější firma na německém trhu kávou, významné místo zaujímá také v celém oboru gastronomie: naše vybrané kávové speciality jsou ceněny v klasických kavárnách stejně jako v tradičních hotelech, v nejvyhlášenějších restauracích i v oblíbených tradičních lokálech.

Od samého vzniku domu Dallmayr se cítíme být zavázáni požadavku největšího požitku: naši historii je možné vysledovat až do roku 1700. 16 titulů dvorního dodavatele – bavorského královského domu, německého císařského dvora a ostatních evropských panovnických a královských domů – to je důkaz tradice kvality jako nejvyšší zásady. A toto pravidlo je platné dodnes. Chceme lidi hýčkat – a také ukázat cestu nového životního

Latin Art Gallery

Latin Art Gallery, místo kde si můžete vychutnat kávu Dallmayr v prostředí Latinskoamerického umění. Místo, kde se setkávají kultury latinskoamerické a kulturou českou.

číst více o Latin Art Gallery

Pekařství Markol

V současné době pekařství Markol najdete v Praze na třech místech a to v obchodním centru Nový Smíchov, obchodním centru Novodvorská Plaza a nákupním centru Galerie Butovice. V nabídce najdete denně čerstvé sladké i slané, světlé i tmavé pečivo, chléb aj.

číst více o Pekařství Markol

Parkhotel Popovičky

Lahůdky - Koloniál Popovičky

číst více o Parkhotel Popovičky

ŠLÁGR - prvorepubliková kavárna

V této kavárně Vás čeká návrat do první třetiny dvacátého století, laskominy z kuchařek našich babiček a k tomu všemu Vám zazpívá třeba R.A.Dvorský.

číst více o ŠLÁGR - prvorepubliková kavárna

Bambuča Kafe

Vítejte ve sladkém světě manželů Kirpálových ! Jejich nově otevřená kavárna a cukrárna je krásným důkazem jejich lásky nejen ke sladkým dobrůtkám a kávě.

číst více o Bambuča Kafe

Republika Žižkov

Nová rodinná nekuřácká kavárna ve stylu první republiky.

číst více o Republika Žižkov

Ranč Malevil

Kdo z nás netouží utéct z uspěchané doby, z města přeplněného auty a lidmi, do klidu, kde rámus dělají pouze ptáci a místo smogu voní louky a les. Zapomenout na starosti a najít si čas sám pro sebe a své blízké, mít pohodu a klid v duši.

číst více o Ranč Malevil

Café Bogey Bar – tak trochu jiná kavárna...

V centru Liberce, architektonicky netradiční, s moderním designem a špičkovým vybavením. Taková je „tak trochu jiná kavárna“ Café Bogey Bar.

číst více o Café Bogey Bar – tak trochu jiná kavárna...

Spielberk café

Máte chuť na skvělou kávu? Chcete si k ní dát domácí moučník, lahodný zákusek nebo zmrzlinový pohár? Rádi byste si v klidu přečetli noviny a nějaký časopis?

číst více o Spielberk café

Barevná kavárna v Londýnské

Přijměte pozvání do nově otevřené nekuřácké kavárny v centru Prahy.

číst více o Barevná kavárna v Londýnské
Internetový obchod Velita.cz nabízí ve svém sortimentu: Bižuterie, šperky bižuterie, bižuterie z korálků, náušnice bižuterie a mnoho dalšího.
kávovarykávovarynápojové automatypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarynápojové automatykávovarypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarypronájem kávovarůnápojové automaty
JSME TU PRO VÁS JIŽ OD ROKU 1700
Copyright © 2010 Káva-servis, All Rights Reserved, projekt za podpory EU, linkbuilding
Webdesign a seo
webdesign e-Fénix s.r.o.