Časté dotazy

Pil jsem kávu Dallmayr z kávového automatu a velice mi chutnala. Poradíte mi kde v Praze si můžu několik balení této kávy zakoupit? Děkuji.

Kávu můžete koupit osobně v našem centrálním skladu na adrese: V Areálu 1183, Jesenice u Prahy či si ji objednat na mailové adrese:objednavky@Dallmayr.cz Pokud se k nám vydáte autem, upozorňujeme, že ulice "V Areálu" zatím neni uvedena v mapách. Zadávejte proto prosím ulici Hlavní, směrem Kocanda, nebo přímo souřadnice: S 49°58´09´´ - V 14°31´50´´.

Jaké nabízíte podmínky pro umístění stroje u zákazníka?

Nabídku tvoříme individuálně, dle vašich potřeb a přání. Můžete si stroj pronajmout, koupit či jej můžeme u Vás provozovat my.

Je možné nezávazně vyzkoušet nápojový automat či gastro stroj, jestli je pro nás jako zákazníka vyhovující?

Po domluvě s obchodním zástupcem je možné mít kávovar po dohodnutou dobu ve zkušebním provozu s možností jej v této lhůtě kdykoli vrátit.

Naše společnost pořádá příští týden konferenci. Velice by se nám hodil nápojový automat. Jste schopní nám ho nainstalovat do několika dní, respektive, šlo by to i o víkendu?

Ano, vzhledem k vlastnímu skladovému a inventárnímu zázemí reagujeme velmi pružně a vše včas dodat..

Nabízíte i nějaký jiný sortiment než je káva a kávové automaty?

Dodáváme profesionální přístroje pro přípravu kávy do gastronomie, kanceláří, veřejných prostor aj. K dispozici jsou též automaty na potraviny a na vodu. Nabídka dále zahrnuje čaj, čokoládu a speciální kávy, vše samozřejmě značky Dallmayr.

Můžu platit ve vašich kávových automatech za hotové peníze nebo jen bezhotovostně nebo obojí?

Naše kávové automaty je možno vybavit technologií bezhotovostních platebních systémů (karty, klíče) obdobně jako mincovním systémem. Možná je i kombinace. Můžete platit i mincemi Euro nebo žetony.

Jak se řeší servis v případě poruchy stroje a jak dlouho to trvá?

Servis zajišťujeme u všech našich strojů a to do druhého dne. Pokud nejsme schopni opravit závadu na místě, zapůjčujeme stroj náhradní.

Dají se měnit smluvní podmínky flexibilně kdykoli po jejím podpisu?

Na základě dohody s obchodním zástupcem je to možné kdykoli formou smluvních dodatků.

Zajímalo by mě z které oblasti pochází káva Dallmayr.

Největší podíl směsi pochází z nejlepších pěstitelských oblastí Etiopie, které jsou vyhlášené kvalitou vypěstovaných káv.

Je možné nezávazně vyzkoušet nápojový automat či gastro stroj, jestli je pro nás jako zákazníka vyhovující?

Po domluvě s obchodním zástupcem je možné mít kávovar po dohodnutou dobu ve zkušebním provozu s možností jej v této lhůtě kdykoli vrátit.

Jste schopni nám zajistit kávový catering na různé akce?

Ano. Disponujeme mobilní kavárnou, která je schopná zajistit kompletní nabídku káv, nealkoholických i alkoholických nápojů, také sladké dezerty, nebo třeba obložené bagety.

Je možné vypovědět smlouvu kdykoli v průběhu smluvního období?

Ano, s poplatkem za předčasné ukončení smlouvy.

Koho mám kontaktovat v případě dotazů?

Kontaktovat můžete svého obchodního zástupce, pokud ho nemáte, můžete se na nás obrátit formou mailu: info@Dallmayr.cz či po telefonu a to na čísle 848 307 307.

Jaké nabízíte podmínky pro umístění stroje u zákazníka?

Můžete si stroj pronajmout, koupit či jej můžeme u Vás provozovat my.

Zaškolíte nám zaměstnance v obsluze a údržbě stroje?

Ano, stroje na zrnkovou kávu Vám můžeme pronajmout za garantovaný měsíční odběr kávy v odpovídajícím množství vůči výši ceny měsíčního nájmu.

Jaké nabízíte podmínky pro umístění stroje u zákazníka?

Jistě. Servisní technici k Vám stroj přivezou, zprovozní, předvedou kompletní obsluhu včetně čištění a údržby.

Můžeme požádat o kontrolu automatu a jeho vyčištění přímo vás?

Samozřejmě. Pokud nechcete tuto pravidelnou údržbu provádět sami, můžete se na nás obrátit. Cena servisu a dopravy se počítá dle platného ceníku a bude Vám řečena předem.

Mýty Petry Veselé

Naši obchodníci a baristé se v poslední době ve své praxi setkávají s mylnými až absurdními argumenty od zákazníků, přátel a jiných odborníků...

číst více o Mýty Petry Veselé
Internetový obchod Velita.cz nabízí ve svém sortimentu: Bižuterie, šperky bižuterie, bižuterie z korálků, náušnice bižuterie a mnoho dalšího.
kávovarykávovarynápojové automatypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarynápojové automatykávovarypronájem kávovarůkávovarykávovarykávovarykávovarypronájem kávovarůnápojové automaty
JSME TU PRO VÁS JIŽ OD ROKU 1700
Copyright © 2010 Káva-servis, All Rights Reserved, projekt za podpory EU, linkbuilding
Webdesign a seo
webdesign e-Fénix s.r.o.